| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o nelamurire.
Deci sa incep, eu sunt un baiat de 15 ani, care este foarte timid cu fetele. Si... astazi am iesit la plimbare cu o fata pe care o cunosc. Si am ajuns ne-am oprit intr-un loc si am inceput sa vorbim chestii mai personale. Si eu cum dadeam semne ca sunt timid, m-a intrebat. Eu i-am spus si tot am vorbit despre acest subiect pana cand, la un moment dat, se apropie de mine si ma saruta pe obraz. In fine... am mai umblat si la un moment dat s-a oprit sa m-a intrebat " cu ce ai vrea sa ramai dupa ziua asta? " si eu am zis ca nu stiu sigur, si atunci s-a apropiat de mine foarte tare, si atunci am sarutat-o. Si ea zice ca a facut aceste lucruri pentru a ma ajuta sa scap de timiditate si ca nu ma place.
A, am uitat sa spun ca de tipul ala de fata foarte sociabila, care e foarte prietenoasa cu toata lumea.
Deci ce credeti, ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

>> ma place sau nu?

Ti-a facut un cadou. Nu inteleg ce mai vrei laughing.

Dar poti sa o rogi sa mai faceti inca o meditatie anti-timiditate. Dupa asta cred ca te descurci si singur.

Te place, dar nu te vede prietenul ei.

1 răspuns:
| OMFGConrad a răspuns:

Ţi-a spus clar că a vrut să te ajute să scapi de timiditate şi că nu te place, dar văd că mai rău ţi-a făcut. Aşa sunt majoritatea fetelor, mai altruiste. Caută alta.