| LordCristobal a întrebat:

Salutare baieti, am o intrebare picanta pentru voi!
Sa zicem ca sunteti la o masa mare in familie si fiica voastra de 25 de ani are un anunt important de facut.
,, Vreau sa anunt pe toata lumea ca peste sase luni o sa ma marit cu Verginica Vaca Grasa.Am o relatie cu el de trei ani si pot sa va spun ca e barbatul visurilor mele,e intodeauna atent la nevoile mele".laughing)))
Baieti,ce reactie ati avea in aceasta situatie?laughing))
Cunoscand activitatea lui Verginica pe TPU, ati fi bucurosi sau v-ati simti rusinati?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

I-aș sugera să se bucure de clipele pe care le mai are cu verginică și să învețe din experiența lui, că sigur nu se ajunge la nuntă, nu l-aș vedea nici mort sclavul soției laughing Deși, mai ști, poate-l fraierește cumva și îl prinde în plasă, știi cum se zice, orice sicriu are capacul lui, sigur se va găsi una care să-i pună capac și lui verginică laughing

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aș fii bucuros daca ți ar face o familie și ar face copii, doar să îți găsească o fata serioasa

| dullcat a răspuns:

A zis Verginica in nenumarate randuri ca el nu se va casatori niciodata, deci las-o balta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Imposibil! a zis sus si tare,, Burlac pe viata''
,, nu sclavul sotiei''

| Hyperion7 a răspuns:

E o întrebare de barajrolling on the floor
Omul sigur le zice la caterincă, adică sigur e altfel în realitate, doar zic
Așa că na, pună nu-l cunoști fizic, nu ai de unde ști ce persoana e