| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Baieti, sa zicem ca veniti de la club cu o fata foarte sexi acasa si cand va dezbracati in timpul actului sexual descoperiti cu stupoare ca fata are penis in loc de vaginlaughing)))
Cum ati gestiona asemenea situatie?
Ce reactie ati avea?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu e posibil.
N-are voie nici să se urce la mine în mașină până nu arată ce are între picioare! rolling on the floor

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O (il) trimit acasa.
I-ai luat locul lui Verginica cu aceste intrebari?

| LordCristobal explică (pentru darrio2007):

Nu,nu cred ca i-am luat locul lui Verginica.
In schimb imi place sa creez content amuzant.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu e la înălțime mare camera, o invit să plece pe fereastră. O
(sau Îl) ajut chiar.

| Drimmero a răspuns:

In situatia de fata "tipa" e de fapt un travestit, nici n-ai voie ca barbat sa nu recunosti un d-asta, n-are nicio treaba cu orice inseamna feminitate, e doar un barbat in haine de femeie, nici macar transexual nu e...nu ca s-ar fi schimbat situatia daca si-ar fi facut operatia. Nici nu s-ar ajunge nicaieri si mi-as arata dezinteresul total zicand ca-mi plac femeile biologice si sa mai bage o fisa cu alta persoana. Nici mort de beat n-as putea sa fac o prostie ca asta sa aduc un travestit sau transexual acasa.

| LordCristobal explică (pentru Drimmero):

Cica unii travestiti arata atat de bine ca o femeie incat e greu sa iti dai seama.
Asa mi-au zis unii prieteni.

| Wr3nch a răspuns:

O zici de parca nu e un beneficiu absolut, ca asa nu te da in judecata pentru pensie alimentara daca faceti fara prezervativ.

| Mayhem666 a răspuns:

Smash!

| Paracetamol0lol a răspuns:

Nici una, dar pentru că a fost cam boring întrebarea, astăzi ești mai puțin bazat Chris

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Mai tragi bășini man? laughing

| LordCristobal explică (pentru Fantaspirit2k23):

Bineinteleslaughing)

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru LordCristobal):

Dar ce faci man de atragi atâtea tipe?laughing Unde le întâlnești de ajungeți să udați cearceaful?hee hee Prin cluburi sau la faculta/job?