| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,cum imi dau seama ca la o fata ii place de mine? Nu de alta dar mam plimbat intr-o zi pe mal cu bicicleta, si am vazut doua tipe, una dintre ele se tot uita la mine cand treceam pe langa ea, si in final cum ma plimbam am trecut ultima data pe langa ea si mi-a zambit.Acuma sincer nu stiu ce sa cred ma place sau mai bine lasa...Ce ziceti sa ma bag cu ea in seama? Mi-e teama sa nu, reactioneze, altfel decat mi-as dori...

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fă-ţi puţin curaj şi bagă-te în seamă cu ea!

Din moment ce ţi-a zâmbit, cred că te place...

| Sheisshe a răspuns:

Pai...ori se da la tine ori te ia la misto sa vada daca pui botu` ca asa mai fac si eu blushing. Baga-te in seama si vezi cum reactioneazawinking daca vrei, scrie-mi cum a fost si mai vorbim si incerc sa te ajut :*
Succes >big grin

| marian9313 a răspuns (pentru Sheisshe):

Mda numa problema ii ca nu stiu cand o sa am ocazia sa o mai vad,straight facepentru ca atunci am vazut-o pentru prima data, si nah...nu stiu nimic despre ea, unde sta cum o cheama etc.Cred ca trebuie sa am un bulan din ala sa o m-ai intalnesc inca o datahappy.

| Sheisshe a răspuns (pentru marian9313):

Pai... ai dreptate laughing)E ceva gen 1 la 100... incearca sa fi "in locul potrivit, la momentul potrivit "