| Paul1806 a întrebat:

Salutare! Daca fosta mea iubita mi-a tradat increderea dupa 3 ani de relatie si eu dupa ce m-am despartit de ea la 2 saptamani am fost cu alta fata se pune ca inselat? Ce am facut nu este ok si mi-am dat seama ca din cauza nervilor si supararii m-am aruncat in alta relatie crezand ca am trecut peste, ca nu mai vreau sa aud de fosta si am spus situatia fetei si am incheiat legatura cu ea (cea care am avut cateva zile impreuna). Ce doresc sa stiu este daca faptul ca am ajuns cu alta fata impreuna dupa ce m-am despartit de fosta se pune ca inselat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Evident ca nu, inselat e atunci cand esti infidel

Cum poti fi infidel cuiva daca nici macar nu esti intr-o relatie cu aceasta?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce înșelat dacă voi erați despărțiți?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se pune... fiindca erati deja despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e inselat, dar e clar tradare. Deci e clar ca fata aceea te-a atras de dinainte, de cand erati impreuna, altfel nu aveai cum sa fi cu ea, mai ales la 2 saptamani de despartire, pentru ca atunci cand iubesti pe cineva trebuia sa treaca o perioada lunga de la despartire ca sa iti mai poata place de altcineva, nu uiti pe cineva pe care ai iubit dupa 2 saptamani sa fim seriosi, ce ai simtit pentru iubita ta a fost superficial nu iubire. E clar ca fata aceea ti-a placut de dinainte. Doar nu crezi ca iubita ta dupa ce a aflat, s-ar mai impaca cu tine.

Răspuns utilizator avertizat