| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Recent am vazut pe Insta un videoclip cu o femeie care enunta un punct de vedere mai controversat:
,,Daca barbatul nu te inseala inseamna ca exista o problema.
La baza barbatul este un vanator, isi iubeste femeia de acasa dar vrea sa se mai duca si pe ici si pe colo ca sa mai diversifice si sa isi dea seama ca acasa are regina reginelor.Altfel daca nu inseala e un fatalau."
Ce parere aveti despre aceasta idee?
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdanel27 a răspuns:

Un bărbat adevărat prima oară experimentează apoi cu adevărat când își găsește regina adică soția se potolește e normal ca până undeva la 25 27 de ani să poți încerca să poți face ce vrei să faci cât mai mult sex pentru a avea experiență dar când ți ai adus acasă soția iar apoi cel mai important ți ai ținut copilul în brațe să realizezi că e cel mai important lucru și te simți cel mai în siguranță și cel mai bine acesta este punctul meu de vedere și trebuie să ți ții de familie

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Foarte proasta. Dacă o înșeaka nu înseamnă că e un erou ci ca pune în pericol de a avea și ea boli venerice. Cine înșeaka o face nu pentru ca e vezi Doamne vânător ci pentru ca asculta de natura lui păcătoasă nu de conștiința. Cei care nu înșeala sunt bărbați adevărat care merita iubirea și respectul sotiilor și copiilor lor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tâmpenie.

| OldSoul a răspuns:

Eh, probabil asa-si justifica ea "toleranta" cand e inselata...
E ceva gen "Da fata, m-a inselat cu aia, porcul... Dar tot la mine a venit"...
Probabil ea stie ca nu e "suficienta" si cumva considera normal sa mai existe o alta in completare.

| VoidEternal a răspuns:

Căutătoare de atenție. De ignorat.

| AliGab a răspuns:

Nu stiu punctul de vedere al acelei declaratii si nici viata femeii, dar ca o prima concluzie, ea are o problema, nu barbatii fideli.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor o femeie fara viata si fara creier

| iulia0514 a răspuns:

Părerea mea este ca și cel mai iscusit vânător preda arma până la urmă ca realizează ca nu câștigă nimic tot vând zi de zi ceva nou! Nu știu cine a zis aceasta absurditate dar probabil doamna/domnișoara era pornită rău împotriva unui anumit bărbat care a refuzat-o cel mai probabil ca altfel nu-mi explic!

| Danny28 a răspuns:

Probabil era o feminista frustrata