| Andrey_Ciprian_1994 a întrebat:

Salutare,luna viitoare fac 17 ani,am o problema cu penisul,acum ceva timp nu imi puteam decalota penisul de loc,dar dupa cateva masturbari si incearcarea de al decalota,am reusit sa il decalotez in stare moale fara nici o problema,lejer,problema intervine cand penisul se scoala,in a doua jumatate il pot decalota dar incepe sa ma usture putin,pielea ramanand langa capul penisului,si in stare erecta completa,pielea strange penisul si acesta se face mov,si ma ustura, neputand sa dau pielea doar fortat, ce ar putea fi

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai descris tu pare a fii FIMOZA si se poate rezolva chirurgical in 10 minute, doar cu anestezie locala, ca sa permita penisului sa creasca, sa se dezvolte si in viitor sa poti avea sex.

| mihai69 a răspuns:

E o uşoară fimoză. Continuă cu 'exercițiile' folosind şi o cremă emolientă.

| minrest a răspuns:

Parafimoza, as zice, o forma usoara, care se rezolva printr-o interventie simpla. Extrem de simpla. La medicul urolog.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fimoza.