| Blank18 a întrebat:

Salutare TPU, am 19 ani și ultimele două dăți când am făcut sex mi s-a rupt ața nu total dar destul cat să umplu prezervativul de sânge țin să menționez ca nu au fost primele mele relații intime și nu am mai pățit niciodată așa ceva și nu am avut nicio accidentare în zona aceea

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi la UROLOG, ca nu-i normal sa ti se rupa ata.
Cel mai probabil ai fimoza si se tot crapa pielita...

| dullcat a răspuns:

Renunta la sex pentru o vreme si ia-o mai incet la viitoarea partida. Daca problema persista mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog. El, este în măsura sa te sfătuiască ce ai de făcut în viitor.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Posibil să ai fimoză.
Adică frenul, nu decaloteaza glandul complet.
Sau dacă o face, se trage greu și trage și glandul în jos.
Du-te la un urolog.

| DoctorInFemei a răspuns:

Salut frate. da cu cicatridina si fa o in fund data viitoare