| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu o fata de care chiar imi place, doar ca in timpul actului am ramas fara erectie si nu stiu care ar putea fi problema. Mentionez ca nu e prima fata cu care intretin relatii, dar este prima data cu ea. Ma gandeam ca poate inca nu ma simt pe deplin in largul meu. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| nicusor222 a răspuns:

Salut. Treaba sta in felul urmator.
Aceasta actiune, probabil nu a fost atat de bine oraganizata, iar fata nu a fost in largul ei, pentru a sti cum sa te ia.
In primul rand, daca e vorba si de primul contact cu aceasta fata, tu ai avut emotii, ai fost incordat, sau te-a dezgustat cv.
E normal lucrul asta si trebuie sa stii ca nu faci sex cu o papuse, e normal sa ai emotii la primul act cu acea fata, indiferent daca ai mai avut sau nu cu alte fete.
Atata timp cat corpul uman are gandire proprie, trebuie sa intelegi lucrul asta iar pe tema asta nu trebuie sa te panichezi ca nu ai rezolvat nimic... dupa iti intra in cap si incepi sa ramai cu gandul acolo ai facut o mare prostie.
Trebuia sa faci haz de necaz, sa te gandesti ca nu are de ce sa nu ai erectie si fata sa te inteleaga.
Data viitoare nu te mai gandi ce s-a intamplat, daca se mai intampla, incearca si nu te lasa, fai haz de necaz si fi TOATAL PREZENT in ceea ce faci. Nu te gandi la ce a fost data trecuta, nu te gandi ca fata de ieri a fost mai buna. Fi toatal prezent. Succes si nu te speria din ce se mai intampla, e normal si la toate persoanele se intampla asta. Te salut.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca a fost prea solicitat și a cedat.

| petitconseil a răspuns:

Eu cred ca ea nu te-a stimulat destul,nu te-a incurajat suficient,pentru ca aici trebuie si femeia sa ''participe'',nu doar sa stea si sa primeasca,mai ales daca zici ca o placi. Data viitoare las-o pe ea sa preia initiativa,si relaxeaza-te suficient, si nu te mai necaji din cauza asta, asa ceva se poate intampla si la case mai mari, vorba aia, si la cei mai in varsta sau la cei mai experimentati.Numai bine iti doresc.

| dragoshar a răspuns:

Nicu are dreptate. Emoțiile sunt de vină. Poți să stai liniștit. Data viitoare o să fie mai bine big grin