| NutZzU a întrebat:

TPU.Am nevoie de un sfat al vostru.M-am sfadit cu prietenul meu cu aproximativ o saptamana in urma timp de 3 zile nu mi-a scris nu m-a sunat, apoi m-a sunat si-a cerut scuze si m-a rugat sa-l iert si ca doreste sa ne impacam...i-am spus ca eu nu doresc sa ma mai intilnesc cu el a spus ca mai mult nu ma mai deranjeaza a inchis si atit)))...dar nu a trecut nici o jumatate de zi dupa care m-a sunat si plingind mi-a cerut sa ne impacam..nu mai stiu ce sa fac doresc sa mentinonez cauza de despartire a fost certurile care aveau loc in fiecare zi..va rog cite un sfat multumesc frumos.(

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el a plingins inseamna ca chiar te iubeste, dar nici el nu stie. Ca cauza ca nu te-a mai sunat nu poate fi o motivatie ca care tu sa dai cu piciorul la o asa iubire care tine de o saptamana.

| FallingLeaves a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa va intalniti si sa vorbiti fata in fata..Numai asa se rezolva lucrurile. Tu ii spui ce ai pe suflet si lamuriti impreuna cum sta treaba. Daca hotaraste sa va impacati ii mai poti acorda o sansa.dar daca isi bate joc.e alegerea tawinking

| NutZzU explică:

Suntem impreuna de jumate de an