| Shombi a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata. Cand eram mic. eu si cu amicii mei tot glumeam chestii gen - haha, exista mai multe categorii de penis. Curbat la stanga, curbat la dreapta, curbat in sus si drept. Ei bine, nu stiu cum dracu m-am pocit si asa este. Am penisul curbat la stanga. Ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| johnyjohny a răspuns:

Foloseste si cealalta mana rolling on the floor!

6 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Stai linistit.sunt lururi care conteaza mai mult decat asta si in plus nu este o problema

| Dracce a răspuns:

Lasa-l asa...ca-i binetongue

| ellenna02 a răspuns:

Nimic. Bucura-te.

| LoveRu a răspuns:

Curbat,curbat,curbatlaughing))
Foloseste fireul de calcatwinkinglaughing)))

| Shombi explică:

Pai.si daca vreau sa intretin relatii sexuale cu cineva...nu va rade de mine / Am intretinut cu o fata din cartier tot de varsta mea si a ramas putin socata. Mai ales ca ea a mai facut cu cineva si ala era la categoria DREAPTA.

| nonameyet14 a răspuns:

Indreaptal cu placa su fierul de calcatwinking succes laughing)