| xaxi a întrebat:

am o intrebare in special pentru baieti.cum va place mai tare sa va sarute iubitele voastre? va rog sa-mi raspundeti pentru a sti cum sa-mi sarut iubitul mai des ca sa-mi placa.

5 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna...
sa stii ca daca te iubeste atata timp cat il saruti tu pentru el e bine, dar totusi casa fie ceva mai romantic incearca ca atunci cand il saruti sa il mangai cu pasiune pe fata sau sa te joci cu parul lui si daca vrei ceva care sa il si excite poti sa te joci un pic cu lobul urechii.
sper ca ti.am fost de ajutor.succes!
pupicic

| TotEu1993 a răspuns:

Cu pasiune.cand pune suflet in cea ce face o iasa ceva frumos:X:X:X

| Nishuman a răspuns:

Pai.cel mai bine si mai bine.e atunci.cand il saruti cu limba.stii tu cum.dar pasional.incet...si tot ce ti se pare tie.ca ar fi super pentru un baiat. funda?