| Florin12345678910 a întrebat:

Am o mica problema. Mie imi place de o fata, iar 2 cei mai buni prieteni o plac si ei.
Ei s-au cam certat din cauza asta. Ei nu stiu ca si eu o plac, dar ma gandeam sa nu le zic ca sa nu ma cert si eu cu ei.
Ei deja au inceput sa se cam bage in seama cu fata asta, dar ea nu prea ii place pe niciunul dintre ei. Stiu ca nici pe mine nu ma place.
Oare merita sa incerc sa ma bag cu ea chiar daca e posibil sa pierd 2 prieteni buni?
Voi ce ati face in locul meu?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea prostiei sa va certati intre voi si sa dati cu piciorul unei prietenii, mai ales in cazul in care fata nu va agreaza pe niciunul dintre voi si maine poimane o veti vedea cuplata cu un cine stie ce al baiat. Si voi sa ramaneti si cu buzele umflate si cu prietenia stricata,. rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Dacă acea fată nu te place, crezi că merită să îți pierzi prietenii?
Gândește-te bine ce vrei să faci.