| xAd1x a întrebat:

Am o problema despre care nu prea stiu cu cine sa vorbesc. Mi-am inceput viata sexual relativ tarziu si a fost destul de ciudata prima experienta. Prietena mea era virgina si ea. N-am simtit nici o senzatie si n-am reusit deloc sa ejaculez chiar daca am facut-o cu persoana respectiva de nenumarate ori pe parcul unei saptamani cateodata chiar si cu orele. Pur si simplu n-am avut nici o senzatie, parca dadeam in gol. Tin sa mentionez ca n-am avut problema, m-a excitat foarte tare partenera si erectia era mai mult decat "normala". As dori sa-mi spuneti daca a mai trecut cineva prin asta sau m-ar ajuta orice fel de infromatie... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Leprele astea îţi plătesc pensia tataie?
Oricum prin răspunsul acordat nu ai dat dovadă de maturitate si 7 ani de acasa, sper ca in viitor sa ai ocazia sa primesti același răspuns de la un tânăr happy

8 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Salut, e absolut normal primele dati, corpul tau nu este obisnuit cu o fata inca, ai nevoie de timp ( eu am avut nevoie de vreo 8, 9 ori, pana sa "simt" ceva), dar cu timpul iti garantez ca o sa fie mai bine. Nu e absolut nimic in neregula cu tine, esti doar la inceput?

| SupMates a răspuns:

Oameni ca tine trebuie dusi la un centru de corectie si obligati sa se uite la un tablou pe care scrie "fiecare isi ghideaza viata cum vrea".

| eugeniu2020 a răspuns:

1) invata a scrie corect, ca lumea sa te inteleaga.
2) mergi mai des pe la scoala si fa-ti temele.
3)din ce relatezi tu, se deduce tu habar n-ai a face sex, sex nu faci ore in sir, daca nu te poti excita ca sa te termini, problema e in tine, nu in ea.
4)dai in gol, fiindca nu stii sa exciti iubita, de asta si nu ai nici o sensazie.
5) probabil nu sunteti compatibili sexual.
6) lasa sexul, ocupa-te cu altceva in viata ( sportul de exemplu)

| xAd1x explică (pentru eugeniu2020):

Eugeniu2020, probabil esti prea batran ca sa auzi de auto corector. Ca un sfat de la un copil care nu stie sa faca sex : Daca faci o critica incearca s-o imbraci sub forma a ceva constructive, explica unde s-a gresit. Daca arunci asa niste vorbe pari doar un batran frustrate. Cel putin in ochii mei... Totusi iti multumesc pentru parere happy

| eugeniu2020 a răspuns (pentru xAd1x):

In primul rand la ce nickname ai nu e clar ce gen esti, daca nu esti chiar neutru ))
auto corector zici, pai casca ochii mai bine si vei corecta daca sunt greseli, dar na, esti generatia noua, care vrea totul repede, generatia ratatilor, asta e.
daca nu accepti critica, asta e, mergi mai departe, oricum nu vei accepta o critica fiindca esti prea mandru/mandra si nu vei reusi nimic in viata, ramai un looser.
zici ca sunt frustrat si batran? nu ai nimerit-o deloc, dar tinand cont ca nu ai creier deloc, e de inteles, traieste asa, multe animale traiesc fara creier si nu-i nimic, tu nu esti exceptie!

| xAd1x explică (pentru eugeniu2020):

Tu esti clar un batran si un frustrate. Ce faci tu nu e critca, e un atac din frustrare. Jignesti fara motiv si te dai matur? Chiar sunt curios... Pe mama ta o cheama Adi? Daca esti batran si jignesti fara motiv nu intineresti. Vezi-ti mai bine de batranetea ta si nu mai da tu sfaturi. Prin filmele alea ale lui Sergiu Nicolaescu de unde te inspiri tu, dau sfaturi niste oameni care n'au doar par alb in cap.

| SupMates a răspuns (pentru eugeniu2020):

Noua generaţie a fost educată de vechea generaţie si se vede clar ca nu aţi făcut o treabă bună si acum ne jigniţi pe noi?
Daca nu oferi nimic de ce incepi sa ceri?

| eugeniu2020 a răspuns (pentru SupMates):

Vechea generatie incearca sa va educe, dar voi sunteti niste lepre cu totii care sunteti atotstiutori si nu ascultati de nimeni, de asta si meritati jigniti si batuti, poate atunci veti intelege!
Nu ofer nimic celui ce nu accepta si mai ales nu merita nimic, ramai cu bine fraiere!

| SupMates a răspuns (pentru eugeniu2020):

Leprele astea îţi plătesc pensia tataie?
Oricum prin răspunsul acordat nu ai dat dovadă de maturitate si 7 ani de acasa, sper ca in viitor sa ai ocazia sa primesti același răspuns de la un tânăr happy