| andreisseu a întrebat:

Am si eu doua dileme.

Cum ma pot intelege mai bine cu o fata? Chiar daca o cunosc,nu ma pot apropia de ea. Nu vreau neaparat o iubita,vreau sa ma inteleg mai bine si cu oamenii de sex opus.

Desi unele fete imi spun ca nu sunt urat ( o colega de clasa,fosta prietena. ) eu am o problema cu asta. Vad fete mai frumoase si imi spun ca nu sunt pentru mine (nu arat bine, nu vorbesc bine, am de toate). Am nasul mai maricel, poate asta este o parte din problema.

Daca aveti niste sfaturi sa-mi dati as fi recunoscator. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata apreciaza foarte mult sinceritatea si inteligenta unui baiat! happy.
Ma rog, nu toate fetele sunt la fel.
Dar, atunci cand un baiat se lauda si incearca sa faca pe interesantul, e deja penibil.
Daca vrei sa te apropii de o fata, incearca sa ii arati ca esti de incredere, fii amuzant, grijuliu...in fine, fii tu insuti. Sunt sigura ca vor fi fete care te vor placea asa cum esti.
In ceea ce priveste aspectul fizic, fii sigur ca nu asta e un impediment! Daca stii sa faci o fata sa se simta bine si esti o companie placuta, nici nu ii va pasa de felul cum arati happy.
Simte-te bine cu tine insuti, toti oamenii au defecte, insa caracterul e cel care conteaza mai mult.
Daca doresti alte sfaturi, imi poti lasa mesaj.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Esti prea aspru cu tine, o fata vrea pe cineva care sa o faca sa rada, nu conteaza cum arata, trebuie doar sa vorbesti cu ea.

| AdyAdeluş a răspuns:

Bună!
Uite care e faza. Frumusețea e trecătoare și acea fata care nu știe ăsta e proasta. Contează caracterul frate. Ce pnm, ca dacă ai pe unu frumos și prost lângă tine ce dracu faci cu El? Dar așa mai bine unul urat dar cu atitudine. Da. Ar fi o chestie sa îmi trimiți dacă vrei și mie numele tău de pe Facebook în privat. Dacă e așa nimeni nu e perfect. Fiecare cu defectele lui care pana la urma nu sunt foarte importante, dar ar fi un pas înainte dacă te-am Putea vedea.
Sper ca te-am ajutat și sper sa îmi accepți propunerea. Baftă!

| Georgesava a răspuns:

Sincer te-as ajuta enorm daca tiai face curaj si miai da pe privat facebook-ul tau curaj!

| Georgesava a răspuns:

Cateva sfaturi sa te intelegi mai bine nu o considera frumoasa asta tine nu te uita la ea cu pofta glumeste cu ea dar nu genu flirt de urat nu cred ca te impiedica sa fi cu o fata amici nu iubiti oricum sper ca ti-am fost de ajutor

| smecheriyee a răspuns:

Nai frica ca ati va veni si tie o fata sa fie pentru tine multe fete le trebuie baieti aratosi si facuti lasale in pace nu uita ce ati zic fiecare persoana are peticul ei nu te stresa ca vin ele si se baga in seama cu tine si atunci si actioneaza cand vine una sa vorbeasca cu tine mult sucesc

| faggot a răspuns:

Pai du-te la ea