| AL1N14 a întrebat:

Am vârstă de 13 ani și am penisul de 12 cm. Este o mărime normala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru varsta ta. marimea penisului poate fi apreciata ca fiind cat se poate de normala. Va atinge marimea finala peste circa 3-4 ani. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ok masura asta, pentru anii tai!
El va creste oricum pana la 16 ani, cand isi va inceta cresterea definitiva.
Nu ar trebui sa te ingrijoreze masura cucului la varsa asta, ca-n afara de facut pipi, nu faci nimic cu el.

| Nelinazet a răspuns (pentru Violleta2022):

?"înafară de făcut pipi nu faci nimic cu el"

| sierra1 a răspuns:

"13 ani și am penisul de 12 cm" o-la-la, ce să mai fie pe la 25 de ani!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normala marimea penisului tau.

| Sofer a răspuns:

Normala. Oricum e înca în dezvoltare și mai creste puțin.

| Donsavas a răspuns:

Da

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Eu la varsta ta saream coarda cu ea