| Marius96 a întrebat:

~!~!
Ce parere aveti despre ceaiul verde de la LIPTON?!?
Este bun are acele efecte care scriu pe net adica : reduce colesterolul, previne cancerul, ajuta la slabit?
Dau FunDoI!~!~!~!~! [[Scuze de categorie! ]]

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Intreaba-l pe Hugh Jackman, doar el joaca in reclama.
vezi ca e online pe mess.

| MMihai a răspuns:

Mi-a dat o fată / sau un băiat, o fundă pentru ce i-am scos de pe net despre ceaiul verde, vezi acel răspuns, și apoi caută și tu pe Net despre ceaiu verde.
Succes!
Este adevărat, dar caută singur prin cărți și pe net, nu fii ca babele mahalagioaice, care aud una de la alta.

| LittleDrop a răspuns:

Ceaiul verde stiu ca e bun doar cel chinezesc. cel anti-adipose. Il gasesti la Plafar sau in farmacii iar pretul variaza intre 6 si 8 lei. Sunt 3 feluri de pachete: unul rosu, unu verde deschis si altul verde inchis. Cel verde inchis e cel care intr-adevar isi face treaba. Ajuta la digeste si la slabit. happy

Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Veverita a răspuns:

Ajuta la slabit dar in rest...nu cred ca face ceva pentru cancer