| Marius96 a întrebat:

~!~!
Ce parere aveti despre ceaiul verde de la LIPTON?!?
Este bun are acele efecte care scriu pe net adica : reduce colesterolul, previne cancerul, ajuta la slabit?
Dau FunDoI!~!~!~!~!

2 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Doar de ajuta la slabit! Crede-ma! Doamne, cum sa previna cancerul si sa reduca colesterolul? E doar un ceai! Dar contine ceva care ajuta la slabit!

| katherine_7127 a răspuns:

Da, datorita frunzelor de ceai verde, care au efectele astea, are o cantitate din propietati. Chiar cred ca e adevarat, dar in locul tau nu m-as baza pe asta atat de tare. E totusi, un lichid intr-o sticla, care se vinde langa cola si bere. happy