| NoName799 a întrebat:

Salutare TPU, chiar exista operatie pentru marire a penisului? Daca da, as vrea sa aflu cateva informatii, cum se numeste, cat costa, ce conditii trebuie sa indeplinesti ca sa poti face asta, ce riscuri si ce avantaje/dezavantaje sunt la o astfel de operatie? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| MValentin a răspuns (pentru Anonimic):

Este indeajuns sa slăbești ca sa elimini acea pernita de grasime

| IgnatVictor a răspuns (pentru MValentin):

Hm... și dacă ești deja slab?

| NoName799 explică (pentru IgnatVictor):

Nu sunt, nici obez nu sunt, dar am ceva burta si totusi... am vazut ca toate persoanele slabe au ditamai maciuca