| KaPy2 a întrebat:

Daca fac sex cu o minora si folosesc prezervativ si parinti ei o duc la politie si spun de mine ca am violato, politia cum poate vedea ca am fost eu?
ps fata nu mai e virgina

23 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hmmm.
pai ai facut sex cu ea de buna voie, ori a fost viol? cat timp a trecut? era virgina? daca te reclama, ai toate sansele sa o incurci, indiferent ca ai folosit ori nu prezervativul... daca ea nu ciripeste nimic parintilor, nu are cum sa stie politia nimic de voi, doar daca acest viol/sex va avea consecinte, adica o posibila sarcina.
iar tu daca esti major, nu ai gasit o fata de varsta ta? te simti bine cand violezi? ca mama si de fata si de baiat, nu stiu cum as reactiona sa i se intample fetei mele asa ceva dar slava Domnului ca a trecut de aceasta vasta si nu imi fac probleme..totusi nu as vrea sa fiu in pielea acelei mame, al carui copil l-ai nenorocitstraight face
crezi ca meriti sa fii iertat? tu ca parinte cum ai reactiona sa pateasca fiica ta asa ceva?straight face

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Caramela,nu se merita sa te aprinzi atat! Daca parintii nu reusesc sa-i educe pe acesti copii, ce crezi ca vom putea face noi? Si apoi fata ce cauta cu acel individ?
Tipul, in primul rand risca sa fie pedepsit petru corupere de minori, apoi viol ce o mai fi.

| KaPy2 explică (pentru caramela):

Nu violez fata! daca ea vrea sunt eu de vina sau ea ca sta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KaPy2):

Tu esti major ea e minora.
Nu exista ca ea a vrut, e o copila nu are gandirea unui om de 18 ani, si prin urmare nu are discernamant.
Nu exista a vrut sau nu a vrut legea spune clar te-ai culcat cu o minora risti puscaria pentru viol si o sa fi tratat mai rau ca un schizofrenic care violeaza babe pentru ca o sa mai fie adaugata si coruperea de minori.

| OnuOnulică a răspuns:

O sa te parasca ea in cel mai rau gaz.
In rest nu cred ca are cum sa isi dea seama.

| KaPy2 explică (pentru OnuOnulică):

Pai eu dacă o sa neg faptul acesta, trebuie sa fie o metoda în care va vedea cine ia traso

| Fatamuntilor a răspuns:

Bineintes.Daca tu esti major si ea minora DA.In plus daca fata are pana in 15 incalci legea.Parintii ei o pot duce la doctor, politia se autosesizeza.

| h3r a răspuns:

Nu poate bre, că n-are ce compara.

Vezi ce pățești? Femeia are venin, de mică îl folosește.

| Cristiann25 a răspuns:

N-ai ce face prietene? Au ce sa-ti faca si dupa o sa ne scrii de la racoare.

| KaPy2 explică (pentru Cristiann25):

Bine,asa voi face happy

| Cristiann25 a răspuns (pentru KaPy2):

Mai bine stai cuminte in banca ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci bagajul si sa mergi la puscarie.acolo vei fi amanta celor inchisi si care au acasa copile minore.vei inghiti maciuca cu tot cu c...e si te vei gandi mai mult cand vei fi liber daca se merita ori nu sa fii pedofil.

| KaPy2 explică (pentru anonim_4396):

Inteligent răspuns!

| LiVeeee a răspuns:

rolling on the floor))
Poi duduia se duce frumusel de mana ca tauca-su la spital, isi face un control si in urma acesutia ii se da un certificat medico-legal in care scrie daca a fost sau nu violata. Pe urma daca ea nu i-a placut partida si te da in gat, ca sa spun asa, ai belit-o mai pe romaneste. happy
Deci, in concluzie esti la mana ei happy
Numai bine!

| secret093 a răspuns:

Daca actul sexual a fost de comun acord nu are ce sa iti faca politia, si DA, poate sa afle ca tu ai fost!

| KaPy2 explică (pentru secret093):

Pai eu pun problema în caz de părinți ei se duc, și cum poate afla politia

| secret093 a răspuns (pentru KaPy2):

Exista mii si mii de metode de a afla. Tu nu te uiti deloc la stiri? big grin

| h3r a răspuns (pentru KaPy2):

Aia proastă și tu oleacă mai deștept. Păi „practic" nu-și dă seama că a fost scula ta în ea, însă dacă ei îi vine cheful, a 2-a zi merge frumos la tati și spune că ai profitat de ea. Și de aici nu scapi, că no, e minoră.

| KaPy2 explică (pentru secret093):

Nu,nu ma uit la știri.

| Swal a răspuns (pentru h3r):

E cuvantul duduii impotriva cuvantului lui. Duduia e sparta, dar nu poate dovedi cine a spart-o (asta in cazul in care nu lasa urme de spermatazoizi pe ea, dar se spala lepra, nu-i bai).

| h3r a răspuns (pentru Swal):

Da, se poate apăra. Dar cu mai puține dezavantaje, aia îi minoră...Și pe deasupra e și spartă, știe ce să facă mai departe.
Oricum, îți dai seama că prost pică el dacă se încurcă cu ea.

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Vai de capu tau!

| GrayGaby a răspuns:

Nu isi dau seama stai calm happy asta vrea sa violeze pe cinevahee hee * daca nu o lovesti nu au cum sa isi dea seama*