| ingrydutza2000 a întrebat:

Salutare TPU, deci mie imi place un baiat, si acum 2 sapt a plecat in vacanta si s-a intors azi,si iesi cu el si cu mai multe pers pe afara,si nu stiu sigur daca ma mai place,el azi se juca un joc cu mai multi baieti cu mingea de fotbal,asa si cand isi mai gasea timp se mai uita la mine,mai facea glume,se juca cu mine,imi zambea tot timpul si imi vorbea intr-un fel foarte adorabil(asa face si inainte sa plece in vacanta cand ii place de mine,ce credeti ii mai place de mine?(va rog sa nu ma luati cu faze ca ar trebui sa il intreb deoarece nu pot,sunt prea timida ca sa fac asta,deci sa nu imi tineti predici, mersi)
va rog fara jigniri, e o problema mai delicatawinking

5 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Păi după părerea mea ar trebui să pui pe cineva, să îl întrebe sau sa bați cumva apropouri. joacă adevăr sau provocare si fă'l să afirme lucrul acesta, sper că te'am ajutat! Fundă?batting eyelashes

| Mytsaa a răspuns:

Eu cred ca inca te mai place dar daca sunteti amandoi timizi si nu va luati inima in dinti nu o sa faceti niciodata nimic.tongue

| kmidodo a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc in nici un caz.Am insa o problema cu tine: Te exprimi ca un copil care abia a invatat sa scrie, deci te rog sa aloci mai multa atentie orelor de romana.Va fi NUMAI in folosul tau, crede-ma.Un baiat de buna calitate apreciaza- desi nu va spune niciodata asta- o fata desteapta din toate punctele de vedere.Voi fetele tinere daca ati incerca sa fiti mai pregatite unele decat altele si sa va pese mai putin de felul in care va imbracati si cat de tare si mult radeti si vorbiti -in speranta ca asa iesiti in evidenta-ati avea MULT mai mult de castigat si in fata baietilor si in fata altor fete si in fata oricui! Te rog sa citesti acest raspuns cu atentie, eventual de mai multe ori, sa te gandesti daca nu cumva e asa cum spun eu si apoi sa te hotarasti ce ai de facut! Cu tot dragul, kmidodo, prietene ta mai mare...

| Robery568 a răspuns:

Nu te mai place.

| Mariscumpy a răspuns:

Clar nu te place!