| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU tongue
Am reusit, am invitato la balul de halloween si a acceptat.
Balul este pe 28 si as vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, cum as putea face asta? fara mistouri pls
Funda

Răspuns Câştigător
| Adi_2195 a răspuns:

Nu stiu ceva de genu cu dansul.dar cred ca mai bine ar fi sa-i zici nu stiu intr-un moment mai romantic dar la halloween nu prea cred ca exista asa ceva laughing poate te duci acasa la ea s`o iei si atunci sau pe la 12 noaptea nu stiu gaseste un moment romantic tongue

6 răspunsuri:
| Yukari a răspuns:

Cred ca robymiezu merita funda. Sunt de aceeasi parere cu el.

| danifx2 a răspuns:

Te duci si o iei de acasa pe drum ii zici
si daca accepta apropiete de ea incercand s-o saruti
bft

| Lavinia218 a răspuns:

Nu o intrebi "vrei sa fii pr mea?'' asta o fac decat copii de 12 ani laughing). dai de inteles ca o placi pana la mom in care va duceti la bal... iar atunci cand dansati sau cand prinzi un mom in care esti doar tu cu ea apropiete de ea si spune-i la ureche "esti frumoasa" dupa care incerci sa o saruti (atenti nu french kiss din prima, ii dai doar un pupic pe buze sa vezi c reactie are)

| BananaSuparata a răspuns:

Cand dansezi cu ea, spune-i : Vrei sa fii prietena mea? ea va zice : Da, de sigur si o saruti...au trait fericiti pana la adanci batraneti...

| mirunikaiubirica a răspuns (pentru BananaSuparata):

Daca ar fi asa...T.T deci poate nu vrea, atunci ce zici?

| BananaSuparata a răspuns:

EU am spus opinia mea.