| zabimaru a întrebat:

Pana acum am folosit 3 tipuri de prezervative,Durex normal, cu striatii si ultra-thin, dintre care ultimul mi-a placut cel mai mult.
Prietena actuala este virgina.Credeti ca nu ar fi bine sa folosesc Durex Ultra-Thin cand o vom face, pentru ca se poate rupe din cauza presiunii mari?

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu numai ca se poate rupe, dar si pe ea o so doara cam tare, mai bine foloseste unul normal, si niste lubrifiant ca sa alunece.

1 răspuns:
| bunica18 a răspuns:

Sau poate mai bine asteptati...si va mai informati asupra utilizarii metodelor asa zise contraceptive.

http://www.adevaruldespreavort.ro/......zervativul