| anonim_4396 a întrebat:

Prezervativele durex ultra thin sunt bune?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca rezisti mai mult de 30 de minute in pat nu poti considera valoarea apropiata a prezervativelor.

| Cristiann25 a răspuns:

Sunt cele mai bune.Le-am folosit foarte mult timp si inca le folosesc!

| LoveTenis a răspuns:

Sunt cele mai bune! Cum îs cele mai subțiri e foarte bine! Nu se vor sparge! Îți garantez 100%
Fundiță?

| Deanimus a răspuns:

Sunt foarte bune. Eu cel putin nu am avut nicio problema cu ele, nu mi s-au spart, le prefer pe ele din toata gama celor de la Durex pentru ca imi place ca-s, dupa cum spune si denumirea lor, mai subtiri.

| georgianageo13 a răspuns:

Foarteeeeeee

| NakedBoy69 a răspuns:

Daca ai incredere in tine sunt, daca nu alege alt ceva.