| AnonimusZen7 a întrebat:

Prietena mea poate ramane însărcinată daca am penetrat-o singura data?
Tin sa mentionez ca m-am masturbat cu o ora jumate in urma.
Ps era virgina

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam da, din pacate!
Dar de ce nu ai RESPECTAT-O, PROTEJAND-O, DACA TOT TI-A DARUIT VIRGINITATEA?!
Daca tu ai fi tata de fata si ti-ar veni acasa gravida si bolnava de ceva, cum te -ai simti, ce ai gandi despre acel baiat si despre educatia primita de la parintii lui?!
Dar daca ar afla si tot liceul tau, despre cat de "exemplar" te-ai dovedit a fi?!
Sa nu mai faci sex niciodata neprotejat, daca nu esti si gata sa o iei de sotie pe acea fata!

| Adry05 a răspuns:

Da, sunt sanse mai ales daca e in perioada fertila pentru ca tu aveai spermatozoizi pe canal de la masturbarea anterioara care au ajuns direct in ea chiar cu prima/primele pentrari. Singurele sanse sa scapati e sa nu se fi eliminat din prima si sa nu fi fost in periaoda fertila sau sa nu se fecundeze ovulul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este fara doar si poate BINEINTELES CA DA. Insa doar in cazul in care in acel moment prietena ta era in una din zilele care apartin de PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual si mai ales in situatia in care dupa momentul in care a avut loc ejacularea NU a avut loc nicio urinare, in vederea eliminarii spermei care a ramas in uretra penisului. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca prietena ta era in perioada fertila. Cu aceasta ocazie a pierdut si virginitatea.

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că da, e de ajuns un singur contact sexual pentru a lăsa o fată însărcinată.

| ywar a răspuns:

Foarte bine ca ai penetrat-o! Da-i-o la coada, cat mai des. Asa se pune bazele efectuarii unei relatii happy

| Gofigi a răspuns:

Și după 10 minute de când te-ai masturbat dacă nu ai folosit prezervativ