| Ramona45 a întrebat:

Poți rămâne însărcinată dacă nu te-a penetrat și încă ești virgina?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti ramane insarcinata si fara penetrare!
Vad ca o gramada de copilasi si-au dat cu parerea pe aici, neavand habar de sex si sansele unei fete de a ramane insarcinata, cand se joaca cu un penis in erectie sau este implicata sperma, care poate ajunge in vagin printr-i simpla joaca.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este bineinteles ca DA, fiindca poti sa devii insarcinata, chiar daca nu ai intretinut niciodata nici un contact sexual real si esti si virgina. In himenul care acopera doar partial intrarea in vagin, exista 1 sau mai multe perforati sub forma unor gauri prin care poate sa ajunga in vagin sperma ramasa pe degete in urma unei masturbari terminate cu ejaculare efectuate cu foarte putin timp in urma. Bineinteles ca acest intreg scenariu/lucru se poate intampla DOAR/NUMAI in cazul in care in acel moment esti in PERIOADA FERTILA a acelui ciclu menstrual. Multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Toti cei 4 "masculi" prin raspunsurile lor au reusit sa prezinte si demonstreze lipsa celor mai elementare cunostinte in domeniul procreerii si adevaratul lor nivel de cultura.laughing Am explicat pana in prezent de mai multe ori ca o sarcina se poate naste printr-o simpla masturbare mai neatenta a unei vete virgine cu niste degete pe care exista sperma proaspat ejaculata. Este greu de crezut ca nici unul dintre acesti ageamii mai tineri sau mai in etate, sa nu fi auzit de lesbiene, fiindca de,, misandrie", fobia fata de tot ceea ce inseamna masculin presupun ca habar nu au ca exista si asa ceva. Tot in mod absolut sigur habar nu au ca si femeile din aceste 2 categorii unele chiar foarte tinere doresc sa aiba copii si fiindca manifesta repulsie si aversiune fata de sexul opus pot sa devina mame si sa procreeze doar prin inseminare artificiala. Fiindca NU intretin contacte sexuale reale/adevarate, atat misandrele cat si lesbienele SUNT VIRGINE in momentul inseminarii lor si vor ramane virgine toata viata lor. Inainte de a mai scrie prostii si aberatii ar trebui sa va verificati cunstintele in privinta problemei respective, si sa raspundeti numai atunci cand veti fi absolut siguri ca nu veti scoate,, perle" idioate. Multa sanatate!

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oh, da! Ne cam scarpinam cu mana stanga la urechea dreapta. I-am raspuns literalmente intrebarii ei. "Nu m-am penetrat, sunt virgina, pot fi gravida?" Raspunsul meu trebuia sa sune "Dar oare te-ai masturbat avand sperma pe degete?" Sa fim seriosi.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dacă se întâmplă următoarele lucruri concomitent:
- ești în perioada fertilă;
- sperma ajunge pe vulva ta, la intrarea în vagin.
Virginitatea nu este metodă contraceptivă!

| SG1995 a răspuns:

Poate cu Sfantul Duh, astfel nu vad cum. rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns:

Da, fata mea! Se coboară Sfântul Duh asupra ta și s-a rezolvat treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne laughing

| m1dn1gh7 a răspuns:

La 15 ani, cred c-ar trebui sa stii ca NU e posibil sa ramai gravida fara contact sexual.

| Ramona45 explică (pentru m1dn1gh7):

Nu ai cum sa stii dacă nu te a interesat

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Ramona45):

Ba da, chiar ai cum sa stii din moment ce inveti despre organele de reproducere prin clasa a VI-a.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Fenomenal. Ea n-a pornit nicio ipoteza de acest gen! In fine, my fault, trebuia sa ma gandesc eu sa-i completez intrebarea. Referitor la agarici ageamiu, ei bine, chiar nu ma impresioneaza talentele astea artistice, dar refuz sa fiu nesimtit si sa comentez mai mult.
O seara buna.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Fenomenal sau ne fenomenal raspunsul corect este,, DA" fiindca este POSIBIL si in concluzie raspunsul tau cat se poate de,, FERM" ca NU (scris cu majuscule rolling on the floor ) este GRESIT/ERONAT (scris tot cu majuscule laughing;; acum 4 ore | Bissell a răspuns:
,, La 15 ani, cred c-ar trebui sa stii ca NU e posibil sa ramai gravida fara contact sexual." G R E S I T big grin

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca astepti sa-ti dau dreptate, pentru ca asta tot sugerezi continuu, ca sa nu spun ca cersesti intr-un mod ieftin denigrandu-ma prin neatentia mea (recunoscuta), iti dau, dar respectul meu nu l-ai obtinut, din simplul fapt ca umbli cu nasul mai sus decat e cazul. Acum, spala-te pe cap cu rasul absolut gratuit si dispari din notificarile mele. Dialogul se inchieie aici, restul e monolog, latrat la luna, ce doresti. G'bye wave!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Ai grija sa nu te uiti in ochii iubitului ca vei ramane insarcinata mai mult ca sigur, asa a patit sora mea.