| Kenoby a întrebat:

(scuze categoria, stiti voi dc).As dori va rog frumos un server de Metin2 PVM HARD, caut de mult un asemenea server si nu gasesc.Am jucat acum ceva timp metin2arena pvm hard dar sa inchis....as dori un server de genul la arena cu lvl 105 si itm ca pe oficial dar e bun ri ce numai sa nu depaseasca lvl 105 va rog frumos...

11 răspunsuri:
| lexzor a răspuns:

Chiar daca depaseste 105, multe evolutii, Metin2HAMMER PVM ti-l recomand.

| Anonim232323 a răspuns:

Metin 2 Fantasy
Level maxim 105
Mod PVM
Rate 150%
Arme. armuri beta
Fara 6/7
Fara itm. Site
Site: www.metin2fantasy.ga

| Azµre a răspuns:

Prietene ai greșit categoria... caută pe google de aceea s-a inventat.

| Kenoby explică (pentru Azµre):

Ba boule...(am zis scuze categoria) nu sti sa citesti?

| Azµre a răspuns (pentru Kenoby):

Nu mă face bou pe mine, că tu ești unul. CItește regulile și apoi vino să mă faci pe mine bou.
Și mie o să îmi pară rău când vei avea contul șters.

| Kenoby explică (pentru Azµre):

Pupa-ma undeva...

| Azµre a răspuns (pentru Kenoby):

Prietene, du-te tare, nu ai vrea să te pup undeva, că te-aș pupa eu dar cu altceva de te-aș cocoșa.

| Kenoby explică (pentru Azµre):

Sa mori tu

| Azµre a răspuns (pentru Kenoby):

Taci din gură, copil needucat ce ești!

| r3yz3r a răspuns:

Uite metin2 arena sa redeschis ai aici linkul:
http://www.mmo-arena.ro/metin2/

| korokotokiste a răspuns:

Cel mai bun metin, nou si de durata.
Am platit hostul pe 1 an deja.
http://www.metin2vip.fzn.ro/