| soultaker a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma ajutati eu sunt un tip mai timid mai complexat imi place de o fata dar o cun foarte putin adica doar din vedere cum as putea sa vb cu ea sa nu par idiot sau fraier sa nu o speri cum sa ma apropii putin de ea sa intr-un in vb cu ea cum sa fac? repet eu sunt destul de timid si de complexat imi e greu sa fac eu primul pas nu prea am idei imi e oarecum teama de inceput ajutati-ma idei sfaturi orice... fundita astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| HoneyPot a răspuns:

Gandeste-te ca-i un baiat, un amic cu care faci conversatie. Dupa ce te faci remarcat iti poti reevalua pasii pentru a o cuceri.
Fetele nu sunt chiar atat de diferite de baieti pe cat crezi tu. Ba inca au ceva in minus...sub brau. happy

| JosePpPp a răspuns:

Mnoh, lasa fetele. Dai la mingiareta pana iti vine curaj!

| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Pentru a face primul pas incearca sa te apropii mai intai de prietenele ei...dar nu foarte mult pentru ca o vei face geloasa laughing
Incearca sa iei apoi legatura cu ea: cere unei prietene aderesa ei de mess sau facebook-ul si vorbeste cu ea orice...doar vorbeste happy
Sau iti poti ruga un prieten apropiat in care ai incredere sa te ajute la inceput pana iti faci putin curaj.
Bafta -> ai grija ce faci happy

| Balan_Dani_1998 a răspuns:

Stai pe langa ea si prietenii ei si o sa va imprieteniti... si cand o sa ai curaj invit-o la un suc ca doar tot baiat estiwinking