| soultaker a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma ajutati eu sunt un tip mai timid mai complexat imi place de o fata dar o cun foarte putin adica doar din vedere cum as putea sa vb cu ea sa nu par idiot sau fraier sa nu o speri cum sa ma apropii putin de ea sa intr-un in vb cu ea cum sa fac? repet eu sunt destul de timid si de complexat imi e greu sa fac eu primul pas nu prea am idei imi e oarecum teama de inceput ajutati-ma idei sfaturi orice... fundita astept raspunsuri happy
?

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea pe facebook pentru inceput, e mai usor si nu are de ce sa iti fie teama

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pur si simplu, ofera-i o floare.Nu ai nevoie de cuvinte si gestul asta va fi destul de graitor pentru ea.Ori trimite-i un bilet in care sa-i spui ce simti.

| antoniaantoantonia a răspuns:

Cred ca trebuie sa descoperi ce lucruri ai in comun cu ea si apoi sa incerci sa dicuti cu ea despre ele. Sper ca te-am ajutat. happy