| Anonymullllllll a întrebat:

Salutare tuturor, am o problemă de natură sexuală în urmă cu o luna am avut un contact sexual neprotejat mai brutal (mi-s-a rupt ața) și evident mi sa făcut o rană, după ce rana mi s-a vindecat a început să imi apară o secreție galbena urat mirositoare in jurul capului și niște pete roșiatice mici dar am observat că dacă nu mă masturbez și mă spăl si am o igiena buna petele nu apar si nici acea secretie galbuie, urmează sa merg la un medic urolog dar pana atunci as vrea sa stiu daca sa ma îngrijorez sau nu...
(Fata cu care am avut contactul nu are nici o boala mâncărime sau ceva)
Dau funda!
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu te lua după d-na violenta, ai doar o simplă balanită.
Evident, e musai să ajungi la medic.
Dar dacă era vorba despre gonoree, ai fi zgâriat pereții de durere când mergeai să faci pipi. Și sigur ai fi menționat asta în întrebarea de mai sus.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil infectie cu gonoree (sculament).
Mergi la medicul urolog sau de boli dermato-venerice ca ai un BTS.

| dullcat a răspuns:

Buna.Suna ca o infectie? Asteapta pana cand ajungi medic, nu are sens sa ceri pareri de la persoane care nu au nicio treaba cu domeniul medical, mai rau te stresezi.