| Skrilllexx a întrebat:

Am o intrebare:pana acum 1 luna eram virgin, am avut in ultima luna 3 acturi sexuale cu aceeasi tipa! Nu am avut nicio problema in timpul actului, gen durere sau sangerare, pentru ca ciudat nici "ata" nu mi s-a rupt! Problema e ca de cateva zile, simt o usoara usturare dupa urinare si din cand in cand o usoara mancarime in jurul capului! Ar trebuii sa ma ingrijorez? Problema e ca sunt si racit acum de aceea ma gandesc sa nu fie cumva usturare de la rinichi!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| epurasu a răspuns:

Ata nu e obligator sa se rupa posibil sa nu ti se rupa niciodata asta nu e vreo conditie- si nu inseamna ca daca ai facut sex si nu s-a rupt esti tot virgin- daca o data ai facut indiferent daca s-a rupt sau nu nu mai esti virgin! Ai facut protejat? atunci nu ai nimic daca ai facut neprotejat posibil ceva infectie - niciodata neprotejat sa nu mai faci.Consulta un medic urolog sau un farmacist.

| Alcyon a răspuns:

Du-te la un urolog sa vezi ce ai. S-ar putea sa fi luat o boala de la prietena. In cazul asta, e bine sa faceti amandoi tratament, ca altfel o sa te tot infecteze.

| Hαppiηеss a răspuns:

Ai facut sex neprotejat cu tipa? daca da e posibil sa fi luat vreun BTS, in orice caz cred ca ar trebui sa te duci la un medic de specialitate, astfel de probleme se pot agrava. Bafta!

| Skrilllexx explică (pentru Hαppiηеss):

BTS? ce e asta? e grav?

| Hαppiηеss a răspuns (pentru Skrilllexx):

BTS inseamna boala cu transmitere sexuala, adica tipa daca era infectata cu ceva facand sex neprotejat automat ti-a transmis si tie.

| Skrilllexx explică:

FAZA e ca sambata, cand am facut dus... cred ca am pus shampon pe "jucarie" si imi e sa nu ficut vreo iritatie ceva... un antibiotic ceva nu ajuta?