| GOGAIE18 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce fac, ca baiat, atunci cand te duci cu iubita la piscina si "ti se scoala"? Atunci cand ne mai luam in brate sau cand eram aproape unul de altul ea ma atingea involuntar cu piciorul, cu mana...e ciudata senzatia. Cum ar trebui sa procedez, tinand cont ca avem o saptamana. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca face asa, inseamna ca te place. Cand face asa, ia-o in brate, strange-o, sariti impreuna in piscina (asta daca stie sa inoate ), atinge-o si tu pe sani, in partea de jos, etc. Daca face asta, poate vrea ceva de la tine. Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te panica de ce ti se intampa. Este ceva normal la toti baietii de varsta ta.

| lpavel a răspuns:

Sari in apa si te racoresti putin... big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Merci pentru fundita! :* happy

| Simplepickup a răspuns:

Ia mâna ei și pune.o pe boner