| ionutzz90 a întrebat:

Salutare,

Vi se pare ceva deplasat in a face oral unei fete? Astept raspunsuri din ambele tabere, dar mai ales din partea fetelor (care ar fi parerea voastra despre un baiat care s- ar oferi sa faca lucrul asta?)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu "te oferi" ci treci la fapte daca ai mai facut-o si stii ca iti place. O pupi si o mangai pe tot corpul, te duci incet catre locul actiunii si vezi cum te primeste. Dar atentie, fa-o cu fete curate de felul lor, proaspat spalate, de preferat defrisate jos.
Altfel este absolut normal si conform sondajelor anonime, undeva intre 80 si 90% din cupluri o fac.

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Nu mi se pare nimic deplasat. Daca sunteti de acord amandoi.Sunt sigura ca iti place sa primesti sex oral.Atunci stii cat de excitant este.Am o parere foarte buna despre cei care fac chestia asta.ar fi frumos ca si fata sa-ti faca, nu crezi?

| JustStitch a răspuns:

Nu este nimic deplasat in chestia asta, si eu o fac si a inceput sa imi placa

| djdani2010 a răspuns:

Chiar deloc.

| SebastianCMT a răspuns:

E ceva normal, pentru ca sexul oral se face si de catre barbati si de catre femei!

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Nu e deplasat deloc. iti sugerez sa citesti niste articole sau carti online cum se face. faci ce-ti place nu ce vrea celalalt. nu esti obligat sa faci ceva ce nu-ti place. eu unu vreau sa-mi faca una program de bagat botu sa nu ma lase sa plec la munca fara sa o fac. ce faci in pat depinde numai de tine. trebuie sa te simti bine cat si partenera