| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor in special fetelor! Daca un baiat ar dori sa faca sex oral unei fete, el neavand o iubita, i-ati sari in ajutor sa il lasati sa va faca oral?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele nu simt nevoia de sex asa ca noi barbati nu cred ca ar accepta vreuna asa ceva, fetele simt doar la ovulatie si atunci pentru barbati frumosi, inalti, musculosi etc

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu m-as prostitua doar ca sa-i fac cuiva un serviciu.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca te-ai prostitua, daca stii tu, limba lui te-ar atinge acolo jos laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raman la aceeasi parere, nu m-as prostitua pentru atat lucru!
Primesc acasa tot ce am nevoie, nu ma intereseaza sexul cu copii astia care habar nu au ce vorbbesc sau ce fac.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

De acord cu tine! happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te uiti la prea multe filme, serios laughing

| seth2016 a răspuns:

Cu pupatu' se practica. Next level o fi oralul. De ce nu? Vezi cum e.

| dragodana a răspuns:

Salut.Nu.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Pune mâna pe carte!

| Sl3nd3rMan a răspuns:

Normal, prostitueaza-te, fa-ne si poze când faci oral cu ala