| wizzard a întrebat:

Salutare voua am si eu o nelamurire in viata sexuala.de fiecare data cand ii fac oral partenerei mele, are momente cand ezita. strange picioarele, sau se retrage, sau zice ajunge...eu ce ar trebui sa fac? sa o tin cu forta si sa continui. sau sa ma retrag? multzam anticipat

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ori ii faci prea tare si prea repede, ori inca nu e destul de obisnuita cu senzatiile respective, si nici tu nu stii ca trebuie s-o faci lent, soft, si in crescendo, dar tinand cont si de reactiile ei!
Aceeasi actiune a ta la tipe diferite, da reactii diferite, intelegi?!

Toate au o anumita experienta, anumite asteptari, anumite sensibilitati si capacitati diferite de a trai acele senzatii!

Cel mai firesc si elegant este sa o intrebi exact daca: sa te opresti de tot, cateva secunde, sau sa te ghideze ea, pas cu pas, sau miscare cu miscare!

| Dizzydizz a răspuns:

rolling on the floor)|inseamna ca a ajuns la orgasm deci las olaughing|

| JeSa a răspuns:

Wizzard,

Crede-mă că nu trebuie să o ţii cu forţa, ci să-i dai crezare. Deci, trebuie să fii înţelegător/blând cu ea.
Citeşte: "cum-sa-faci-sex-oral-unei-femei" (poate îţi va ajuta)
http://www.calauzitorul.com/2008/06/cum-sa-faci-sex-oral-unei-femei.html

Succes!:)

| Lorelai a răspuns:

Sa te retragi normal. Poate avut orgasm sau poate esti prea dur cand ii faci sex oral.intelegi tu ce vreau sa zic. Sau poate pur si simplu nu mai are chef atunci. E de inteles.

regis
| regis a răspuns:

Sa o asculti.

| mihaa a răspuns:

Poate nu-i place cum faci oral, incearca si alceva de ex oral si penetreaz-o cu degetul

| ovidiu_4478 a răspuns:

Am sa dau un copy/paste la un raspuns dat de un prieten, de pe acest site, sperand sa nu se supere...citez:"Exista insa posibilitatea ca ea sa aiba
unele retineri si chiar sa refuze categoric cand incerci sa faci.
Nu spui, faci.Asta din cauza educatiei stricte, fosti parteneri si altele.
Unele sunt de-a dreptul timorate si strang picioarele(asta nu inseamna ca nu isi doresc).
Nu trebuie sa o iei ca pe un refuz categoric si sa perseverezi, incercand de mai multe ori
, mergand din ce in ce mai departe. Daca dupa cateva tentative continua la fel,
ii departezi cu forta picioarele si incepi. Dupa un minut ii trece si uita de toate motivele care o opreau...happy"sper ca ti-am putut fi de folos.(dar mai uita-te si tu la intrebarile si raspunsurile din domeniu:dragoste si sex.sunt foarte multe care se aseamana.)
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte:))
http://www.youtube.com/watch?v=ShxolcGhLGU
Si lasa aburelile;)