| paul999 a întrebat:

Salutare, vreau sa fiu cu o persoana dar nu stiu sigur daca am sanse cu ea, ma inteleg fff bine cu ea si tot timpu zice sa o sun si nu stiu la ce a ajuns vorba si am zis "ce nu as da eu sa am o prietena asa de treaba sa tina la mine si sa tin si eu la ea" si ea a zis "poate ai gasit dar nu-ti dai seama" oare as avea sanse cu ea? simt sa-i zic "te iubesc" si niciodata nu am zis asa ceva la o fata ca nu am simtit dar la ea simt ceva... dar nu stiu daca simte si ea ceva pentru mine

4 răspunsuri:
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai cred ca tocmai ti-a dat raspunsul spunandu-ti ca ai gasit-o si nu ti-ai dat seama.La ea se referea asa ca data viitoare cand vorbesti cu ea fa-ti curaj si intreab-o cred ca o sa accepte.Succes :*!

| danieldaniel11 a răspuns:

Daca lasa un loc de apropo ar trebui sa incerci.Fii increzator si cu siguranta vei reusi, comunicarea ajuta foarte mult daca spui ca petreci mult timp cu ea ai grija sa nu te eticheteze prieten si atat, hai cu tupeu inainte! bafta multa

| Danu6ka a răspuns:

Incearca sa-i zici aceste cuvinte. daca tia adresata astfel de expresie atunci ea tot are dubii fata de tine si se teme sa faca primul pas.fa o incercare si vei vedea fii curajos.iti urez bafta

| colorsfive a răspuns:

Daca ti-a spus asta ai sanse mari cu ea, incearca sa bati tot felul de apropouri si daca vezi ca raspunde la ele, spune-i ce simti pentru ea chiar daca nu iti este usor