| Alex2312 a întrebat:

Salutaree. Am si eu o problema.Unei fete i-a placut de mine in Vara, si mie imi placea de altcineva atiunci si acum imi place de ea dar eu nu stiu daca ii mai place de mine. Vreun Sfat?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La vara ai placut pe una, acum placi pe alta, vara viitoare pe alta si asa mai departe. As avea un sfat pentru fata asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea. E destul de simplu. Incearca sa reluati legatura, pe fb sau la telefon si invit-o in oras sa "recuperati" timpul stat departe.

Daca te place va vrea sigur sa iasa cu tien, daca nu, nu va accepta. E destul de simplu.

O zi placuta!

| Florenta16 a răspuns:

Incearca sa aflii daca te place prin intermediul unei altei prietene sau prieten. Restul te descurci! Iesiri dese si prietenie buna pana la relatie. Bafta!

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Intreab-o! E mai simplu! Si daca nu te mai place, incerca sa o uiti!winking

| Alex_Alexandru_1995_GsTh a răspuns:

Daca din vara pana acum nu a mai avut pe nimeni cu siguranta inca te mai place.Asaa ca incearca sa o inviti undeva.