| Daydream a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Dau funda. Vara trecuta am intalnit un baiat cand am mers sa imi vizitez nasii in orasul unde locuiesc ei. Lui i-a placut de mine,dar mie imi placea de altcineva atunci. Peste cateva luni,prin octombrie-noiembrie a inceput sa imi placa si mie de el,adica mi-a placut chiar mult,iar in vacanta de Craciun m-am intors si el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el,iar eu am zis nu,pentru ca nu mai avusem relatii inainte si imi era cam frica. Asa,el si-a facut iubita si si-a tot batut joc de mine si eu plangeam in fiecare seara,pentru ca mie inca imi placea de el si inca imi mai place,iar acum s-a despartit de iubita lui si m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu el,iar eu i-am zis ca ma mai gandesc. Ce ar trebui sa fac? Imi place enorm de el si ma gandesc ca daca il refuz din nou o sa regret,iar daca accept simt ca nu ma respect pe mine. Chiar nu stiu ce ar trebui sa fac. Ajutati-ma, multumesc.

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Dar ce este jocul acesta...vreti..nu vreti? isi face prietena...se desparte. dupa vine iar la tine?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul nu are timp de pierdut cu ifosele tale, ori esti pregatita de relatie ori nu, ce atata circ ieftin\?

| Lawliet14 a răspuns:

De ce l-ai refuzat? Esti normala la cap? De ce nu faci ce simti? Pai da, daca refuzi, fii sigura ca-l pierzi. Ai motive ca sa-l refuzi? Si apropo, de ce il refuzi iar? E o tactica sau ai ceva la cap? laughing Doamne iarta-ma! Esti orgolioasa? Pai e vina lui ca tu l-ai refuzat prima data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă simți ceva pentru el, încearcă.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Accepta happy