| Ionel221 a întrebat:

Salutari! Am o problema, nu stiu daca este grava, dar e legata de organul genital masculin. Simt o durere de nesuportat in zona capului penisului, doar cand il ating sau este atins. E vreo sensibilitate care doare prea tare, deci mai bine mi-ar taia un deget decat sa am durerea asta!
Vreau sa stiu cum pot remedia situatia asta, si stiu, ca toti mi-a-ti recomanda sa ma duc la urolog, dar poate e cineva in situatia mea si exista un tratament.

Rog seriozitate! Multumesc, si da, ofer si funda!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu cumva aceste dureri au aparut in urma unui act sexual? Daca da, mergi de urgenta la un medic urolog, el este in masura sa-ti spuna ce ai de facut in viitor.

| Oana92 a răspuns:

Mergi cat mai repede la medic. Pe internet nici cel mai priceput medic nu iti poate recomanda un tratament corect! Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat