| DoLl5 a întrebat:

Salutt, sper sa ma ajutati... mentionezz sunt fata
am 14 ani si trec a 9-a, ca si toti elevi am si eu o profa (preferata) daca pot sa-i zic asa, nu stiu de ce anume dar ceva ma atrage spre ea, fiecare secunda ce mi-o petrec alaturi de ea as dori sa dureze o vesnicie. oare de ce o plac atit de mult...as putea sa-i spun ceva? cum credeti?
scuze de categorie

12 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

E doar la profesoara X sau te simti atrasa in general de fete? happyNu este o problema..esti la varsta in care orientarea sexuala este intr-o balanta.azi placi o fata maine iti apare fat frumos si te indragostesti subittongueprobabil profesoara X stie sa se faca foarte placuta, nu cred ca e necesar sa ii spui prea multe. Acum tu, o poti idolatriza si o poti vedea ca pe un model, sau cum am spus mai sus hormonii iti umbla prin cap si din acest motiv esti confuza.

| DoLl5 explică (pentru Demonull):

Nu atrasa ma! si hormonii n-au nimic cu asta.
Pur si simplu o respect, s-au poate nustiiu- nu gasesc cuvintul potrivit!

| Demonull a răspuns (pentru DoLl5):

Intrebarea te duce cu gandul ca te simti si altfel atrasa.nu ai formulat o corect, draga mea.

| 1234abcd a răspuns:

Pur si simplu iti place stilui de de a preda, sau felul in care sa imbraca asa si eu ma inteleg super bine cu multi dintre profi din scoala mea(stam in pauze si radem, facem excursii, ne mai intalnim si in oras chiar laughing deci stai calma e ceva normal, parerea mea)

| MestecGuma a răspuns:

Ori iti place ca profesoara iti este draga. ori esti pe invers.
funda?

| Dafuqq a răspuns:

Dragoste si sex, serios?
Te pasioneaza un profesor?
Frate elev - profesor, eu cred ca tu nu gandesti... Profesorii sunt ca sa te invete si tu esti ca sa-ti bati joc de ei smug laughing Nu ai ce relatii sa intretii cu un profesor.

| Alexutza33 a răspuns (pentru Dafuqq):

Buna, am inteles exact ceea ce simti tu pentru profesoara ta..raspunsul la intrebarea ta este ca te-ai atatsat foarte mult de ea, dar acum va trebui sa te obisnuiesti cu ideea ca in locul acesteia vor fii multi alti profesori la liceu..singurul lucru care ar putea sa te consoleze ar fi sa tii legatura cu ea sa va intalniti mai des si de ce nu sa ii faci si o vizita pe la scoala...te poate ajuta sa nu ii simti lipsa atat de mult. Aaa si inca o chestie: daca ea nu stie, ai putea sa ii dezvalui sentimentele tale adevarate dar ai grija cum o faci! Mi-a facut placere sa te ajut!

| Dafuqq a răspuns (pentru Alexutza33):

WTF? De ce mi-ai scris mie?laughing DoLl5 a pus intrebarea, nu eu >_>

| DoLl5 explică (pentru Dafuqq):

Eu am scris profa (adica profesoara )si apropo sunt fata pricepi, si daca am in vedere de relatii, in orice caz nu din alea care crezi tu
de prietenie ma>

| DoLl5 explică (pentru Alexutza33):

Multumesc>>

| Vคмριяιţá a răspuns:

Elev-Profesor! Se mai intampla! Daca te intelegi cu o profesoara nu inseamna decat ca iti place de ea CA PROFESOR! Nu te ingrijora! Se intampla foaaaaaarte des!

| Andrey05 a răspuns:

Da clar, esti lesbianca! Cu placere!