| sanboss a întrebat:

Saluty, pentru erecti tari si de durata ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un mod de viata cat mai echilibrat si sanatos posibil.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O femeie buna

| Violleta2022 a răspuns:

Viagra este cea mai nimerita, dar trebuie cautata si tratata cauza problemei tale, ca poate fi de natura psihica sau mecanica, dar numai un medic poate sa-ti spuna asta!

| mihai69 a răspuns:

O blondă focoasă.

| OldSoul a răspuns:

Mai mult antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un control medical, poate ai sculament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiile kegel iti intareste musculatura pelviana.Vei deveni zeul sexului!

| SSJGohan3 a răspuns:

Sincer, nu am avut pana acum astfel de probleme, totul tine de starea ta mintala si cum iti mentii excitatia din ce consider eu...ce este recomandat de altii ar fi viagra e de durata si tarewinking