| Bellinda99 a întrebat:

Saluty tuturor:**! Care dintre voi sunteti impreuna cu cineva?:X:X. Povestitimi cum v-ati intalnit cu acea persoana de cat tiomp sunteti impreuna si descrieti persoana iubita!:X..Va multu:**! Byebig grin

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai m-a bagat el in seama,si eu stiu ca eram distanta, nu stiam cum sa ma comport cu el, si ne certam des din cauza asta, dar nu a renuntat niciodata la mine, de asta il iubesc asa mult. Suntem de 7 luni impreuna. E frumos,amuzant,desi e mai mare,se comporta ca un copil,ne batem, e nesuferit, enervant, sunt multe lucruri de zis despre el, si nu cred ca te intereseaza toatehee hee

| Bellinda99 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Ba baa..Chiar ma interetonguetongue..Mai zii!laughing

Răspuns utilizator avertizat