| Inkiu387 a întrebat:

Hei...am 15 ani si azi dupa scoala am fost in parc cu niste prieteni printre care si baiatul pe care il plac. Acolo ne-am mai intalnit cu vreo 7 baieti. Eu statem cu 3 fete si baieti vorbeau ceva acolo cand ne-au chemat sa jucam adevar sau provocare. Am acceptat. Prima oara am ales adevar cand m-a intrebat un tip pe care nu il stiam daca sunt virgina. Atunci l-am vazut pe angrybaiatul pe care il plac) ca a tresarit putin. Am spus ca nu, jocul a continuat pana cand a venit randul altui tip pe care eu tot nu il cunosteam. De data asta am ales provocare. Mare greseala. El mi-a spus sa merg dupa un copac cu el si sa ii arat un san. Bineinteles ca am refuzat dar ala a inceput sa zica ca sunt o virgina infecta, ca sunt fata tatalui, ca nu incalc regulile, ca sunt fraiera etc. In momentul ala X s-a luat in gura cu el si ii zicea sa ma lase in pace. Tipu ala i-a spus sa stea calm ca el voia doar sa vada nu sa faca alt ceva. Dupa ce a terminat X i-a tras un pumn si s-au luat la bataie pana i-a oprit un prieten de al meu si un alt tip necunoscut.
Dupa ce s-a terminat chestia aia X avea buza sparta si i-am dat un servetel. Atunci tipul ala i-a spus ca sta in limba dupa una care nu se uita la el. X m-a apucat de mana si m-a dus intr-un parc alaturat. S-a asezat pe banca si eu l-am intrebat de ce s-a luat la bataie cu ala.
Mi-a spus ca tipul ala facea un **** de joc cu un alt tip in care trebuia sa le-o traga la cat mai multe fete si cand m-a provocat chestia aia X si-a dat seama ce voia de fapt de la mine.
Totusi X nu a recunoscut ca ma place...voi ce credeti eu chiar il plac foarte mult (si el a mai dat semne ca ma place, am mai intrebat ceva de el si ieri si puteti sa vedeti si acolo exemple de ce face el)

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca te mai place, dupa ce a vazut si auzit la joaca asta.
Te-ai facut de cacao in cel mai urat sens posibil.

| Inkiu387 explică (pentru Violleta2022):

De ce m-as fi facut daca s-a jucat si el?

| Inkiu387 explică (pentru Violleta2022):

Doamne acum mi-am dat seama ce am spus...
Eu am spus ca sunt vorgina, nici macar iubit nu am avut.
Scuze eu ma grabisem super tare sa scriu si am gresit iar atunci cand ai zis ca m-am facut de ras am mai citit o data si mi-am dat seama...scz
Daca imi poti da un sfat ca am vazut ca dai sfaturi bune la alte intrebariwinking

| Andreeush a răspuns:

La varsta asta ar trebui sa ai mai multa grija cu cine umbli. Nu te lasa pacalita de doua vorbe frumoase si un zambet.

| Inkiu387 explică (pentru Andreeush):

Doamne acum mi-am dat seama ce am spus...
Eu am spus ca sunt virgina, nici macar iubit nu am avut.
Scuze eu ma grabisem super tare sa scriu si am gresit.

| Emma30555 a răspuns:

Ai grija cu băieții, și ai grija și de reputația ta, ești încă mica și la vârsta asta contează imaginea pe care ti o faci. Cat despre băiatul respectiv, te place, ți a luat apărarea, ba chiar a încasat și un pumn. Dar depinde acum și ce părere are despre tine și dacă esre și el de încredere

| Inkiu387 explică (pentru Emma30555):

Doamne acum mi-am dat seama ce am spus...
Eu am spus ca sunt virgina, nici macar iubit nu am avut.
Scuze eu ma grabisem super tare sa scriu si am gresit

| IulianaStieTot a răspuns:

Doua posibilitati. E baiat bun si chiar a vrut sa aiba grija de tine. Si a doua: e alt marlan care te duce cu zaharelul si profita de niste situatii ca sa te impresioneze pentru a ajunge in pat cu tine. Multi au impesia ca fetele de 15 ani sunt naive si vulnerabile, arata-le ca nu esti asa si ai grija cu cine umblii. Care este diferenta de varsta intre voi? Daca este mai mare poate fi a doua varianta. Ai grija de tine!

| Inkiu387 explică (pentru IulianaStieTot):

El are 16 ani(eu din greseala am scris nu in loc de da atunci cand m-a intrebat daca sunt virgina. Eu sunt virgina nici macar nu am avut un iubit vreo data)

| Inkiu387 explică:

Scuze pentru greseli...(m-am grabit sa scriu)