| bulgaras_3493 a întrebat:

Sangerarea de implantare a sarcinii cat dureaza.(ca zile ma refer). si cum se manifesta. e mai abudenta ca CM?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

In timpul sarcinii nu ar trebui sa existe sangerare. Daca chiar exista, sunt rare cazurile cand aceasta provine din afara zonei de implantare a embrionului si sangerarea este mica. Cand sangerarea e abundenta, este un semn de patologie, ceva nu e in regula cu sarcina respectiva.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate avea orice durata si poate fi in orice cantitate. De aceea nu poate fi deosebita de menstra.
Totusi, de obicei, vine cu 3-5 zile mai devreme sau mai tarziu decat trebuia, este mai putin abundenta, mai scurta (3-5 zile), cu sange rosu deschis.

| iubita_7611 a răspuns:

Mai zici de intrebarile mele
oh go on intai sa ti-o tragi mai documenteazate si tu. ca vad ca nu sti nimic despre sex. nu inseamna doar ca el ti-o baga si gata. lol cica avort de la pastila de a doua zi.doamnee =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chineza vorbesti? Ca nu inteleg