| krynutzzza a întrebat:

Saptamana trecuta s-a intamplat inevitabilul. pentru el mai mult.

totul a inceput cand cea mai buna prietena s-a dat drept mine cand a venit la mine :d i-a dat intalnire unuia si i-a zis ca n'am prieten (dar eu am) i-a dat numerele de tel si pe al meu si pe al ei.

si a doua zi ne'am intalnit si de atunci incepe oarecum calvaru. mi-a zis drept in fata daca vreau sa stau cu el eu i'am zis ca am prieten

dar el zice ca zic asa ca e urat sad si chiar nu e urat e foarte dragut da am prieten si pot sa zic ca nu pot sa scap de el.

ma innebuneste crying

imi trimite sms-uri gen : cum poti sa dai cu sutu la o dragoste la prima vedere, ca eu te iubesc stiu ca o sa ai examen o sa te las sa inveti bla bla

ca sunt tot ce si'a dorit si tot felul de chestii de genu.

cum sa'l fac sa ma lase in pace? straight face

dau fundhaaaaaaaaaa crying heeellppp!

Răspuns Câştigător
| Mikaaa a răspuns:

Spune-i in fata ca nu il placi si ca ar fi mai bine sa te lase in pace daca chiar tine la tine "cand iubesticva il eliberezi" laughing incearca fundita?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate daca pui la avatar poze cu iubitul, ai statusuri pentru el si ii vorbesti in sictir te lasa in pace.Incearca happy!

| OoOooOOOOO a răspuns:

Spune-i ce ne-ai spus si noua

| Myshy a răspuns:

Bunabig hug ii zici ca nu il placi sa te lase in pace si sa nu tei streseze sau daca nu te lasa nici asa ii faci in ciuda cu un baiat.big hug o sa mearga>big grin