| Sevenup a întrebat:

Imi place de un prieten si i'am povestit ieri despre un coleg care ma cam sacaie si care se poarta urat cu mine desi eu nu i'am facut niciodata nimicstraight face. Ba chiar am incercat sa il ajut, i'am mai dat teme si el ma respinge rau.Am hotarat sa'l las in pace observand ca n'am cu cine vorbioh go on.Prietenul meu cand a auzit de asta vroia sa se duca sa'l bata si abia am reusit sa'l opresc, aproape am inceput sa plang pentru. ca nu vreau de acum sa fiu barfita de toata lumea.
Credeti ca prietenului meu ii place de mine?(vorbeste frumos, imi ia apararea, vorbim zilnic)

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Posibil, sau poate il manca pumnul si vroia sa-ti arate ce barbat e el.pa

| Foxy_3377 a răspuns:

Te place, dar ca o prietena(amica).
Si daca tu simti ceva ar trebui sa ii spui prietenului tau.
Sau o poti lua pe ocolite fa in asa fel incat sa se cam dea de gol daca te place sau nu.
Spune-i ce parere are despre alte fete...
Cred ca cel mai bine este sa aflii chiar de la el.
Te pup si bafta love struck