| vitioc a întrebat:

Scrieti-mi va rog niste complemente pe care le pot face unei fete

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Arati bine azi ce ai spune sa mergem la un suc sau esti unica pentru mine. Sper sa te ajute. sau fa-i complimente in modu care se imbraca :iti sat super acel tricou...
:d

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate vrei sa spui complimente. De ce le-ai spune daca nu le simti? Cred ca de asta fetele nu mai stiu daca tu chiar le apreciezi sau spui doar vorbe la misto.

| Flav a răspuns:

Daca nu le faci din inima, la ce rost?
p. s. - stii cu ce rimeaza vitioc? Cu pitiponc.batting eyelashes

identitate
| identitate a răspuns:

De care complemente?
Complemente necircumstantiale directe, indirecte, complemente circumstantiale de loc, de timp, de mod, de scop, de cauza, consecutiv, conditional, instrumental?!

| Rukhsandra a răspuns:

Complemente sau complimente?
poti sa-i zici ce e frumoasa, simpatica, draguta, ca e unica...bla bla bla big grin

| OanaG a răspuns:

De care complemente directe sau indirecte?/circumstantiale/necirsumstantialelaughing

Se zice compliment!

Invit-o la suc, zii ca e draguta...

| Miha a răspuns:

Hei gagica hai cu mine la un suclaughing
glm
spune-i ca iti place cum sa imbracat(fetelor le place foarte mult parerea unui baiat despre haine)

ca arata bine
nu stiu depinde si de fata...

| GdX a răspuns:

Complement direct, indirect, circumstantial de mod, circumstantial de loc? de care doresti?
Eu stiu ca se aduc niste complimente nicidecum sa faci complemente.

| Just a kid a răspuns:

Iauzi bre.io vreau un subiect nu un complementbatting eyelashesimi faci? sau nu stii cei ala?confused

| NinaY a răspuns:

Ciudat dar nu exista complemente care poti sa ii le zici unei fete.numai complimentelaughing deci : Nu stiu, ca era ochi frumosi, ca iti plac buzele ei, ca ea te intelege cel mai bine, ca ai vrea sa fii langa ea pe veci.etchee hee

| # Soranna :x a răspuns:

Complimente neneaa:*
pai`... cel mai bine e` sa ii spui ca sa imbracat bine, ca ii sta bine cu nu stiu ce.`etc:]]`
sau intreaba`l pe taikatu cum a agatat`o pe maiktaa
:]]`

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Complemente? apuca-te si enumera-le: comp circ de loc / mod / timp, comp direct / indirect o s-o dai pe spatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate complimente...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa faci ''complemente'' unei fete, pune mana pe limba romana si invat-o serios. Si in niciun caz nu deschide gura pana nu treci de partile de propozitie (in special ''complimentul'') ca te faci de rasul curcilor.
Si cainele meu de cateva luni stie mai multa romana ca tine, bai baiatule care faci ''complemente'' fetelor fraiere care se uita la un incult.
Si app, fetelor le faci complimente, iar cu complementele e alta poveste, ele sunt chestia aia elementara de gramatica, partea de propozitie care determina un predicat. Sa stii ca n-am vb limbi straine, orice roman cu minte un pic mai sus de genunchiul broastei stie ce am zis...
Asa ca burta pe carte, baiete! Lasa fetele si nu deschide gura. Mai bine sa te creada timid, decat sa scapi vreun porumbel cat casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intr-o dilema. nu stiu in ce fel sa iti raspund. uite care e chestia daca vrei sa stii mai multe despre complemente incearca sa faci rost de o gramatica de gimnaziu. pe bune, inainte de a face complimente unei fete trebuie sa inveti sa te exprimi corespunzator varstei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce complemente vrei de loc mod timp indirect sau direct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa intrebi de cineva ce complimente sa faci unei fete e simplu sa stii doar ca fetelor le place sa le alinti si dezmierzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caroci tu esti patan si insiarca sa ii spui mai sentimental ca astazi ia arata mai deosebit.si incearca sai spui ca tu nu mai poti nci o clipa fara ia... si fii barbat si indrazneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa si creata, nai deloc matreata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine? Pentru te voi iubi in fiecare zi din viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ca un soare ce ma incalzeste in orce zi

| aleeee a răspuns:

Mai intai, complemente sau complimente?laughing

| aleeee a răspuns:

Esti de neinlocuit.
Esti cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat.

| papusha_5161 a răspuns:

Scuza.ma te. a durut? cand ai picat din cer=p~!
Ai tai sunt cumva teroristi.pentru ca au facut o bomba>; d:d

| Fîţka a răspuns:

Tu reprezinti fumosul, blandetea si gingasia din viata mea...etc...