| NeacsuAkaAstaMicu a întrebat:

[ Scuza categoria] Am o intrebarethinking Merge sa porti Ugguri vara?laughing

10 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Eu zic ca n-ar trebui purtate nici macar iarna... arata oribil.

| chupachups1234 a răspuns (pentru zăGhost):

Parca sunt papuci de casalaughing

| BGI a răspuns (pentru chupachups1234):

Mai frumosi sunt papucii decat chestiile astea. Bleah

| LavsKitty a răspuns:

Nu ca mori de caldlaughing), dar sunt unele UGG-uri fara blana, special pentru vara happy

| unconnected a răspuns:

Pai nu am mai vazut pe nimeni su UGG-uri varalaughing Dac nu tie cald cred ca e ok.Se pot purta de alea scurte si fara blana

| SantaAndrei a răspuns:

Ma bag si eu in seama, desi sunt baiat.

Mie mi se par destul de aiurea UGG-urile vara, am vazut fete purtand asa ceva, si nu mi se par prea atractive. In combinatie cu o fusta scurta, sau pantaloni foarte scurti mi se par chiar ingrozitoare.

Plus ca daca iei d-alea cu blana s-ar putea sa ti se coaca picioarele in elehappy

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Nu prea sunt imblanite o sa-ti fie caaald

| pastapac a răspuns:

Nu prea!

| BGI a răspuns (pentru Costiiiii):

Http://tiny.cc/yv7qv

Mie unul aceste UGG-uri, sau cum le-o mai spune, nu imi plac de nicio culoare. ( punct )