| ViseDeCristal a întrebat:

Scuzati categoria, dar am nevoie de un sfat urgent, iar pe alte categorii nimeni nu intra.

Am un blog

http://visedecristal.blogspot.com/

Este primul meu blog. Ce parere aveti de el? Nu ma supar daca lasati commmenturi in el;) :x >:)

Pwp :D Va rog sa raspundeti rapid :)

11 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

E un blog interesant, desi nu am inteles care este ideea principala. Oricum, daca postezi la categoria potrivita e posibil sa primesti mai multe raspunsuri interesante.

| ViseDeCristal explică (pentru LeontinAndrei):

Nu prea cred ca are o idee principala laughing L-am facut mai mult pentru mine(adica sa postez cea ce anume mi se pare interesant, ori cea ce simt in momentul respectiv)

Soo... Cred ca o idee principala ar putea fi o tema personala- ce zici de asta?

Fiecare critica este un pas inainte pentru mine si blogul meu, deci te rog sa imi spui ce i-ar mai trebui -ori din contra! Ce ar trebui sa elimin (dupa parerea ta ) big grin

| LeontinAndrei a răspuns (pentru ViseDeCristal):

Am vazut ca ai inchis blogul. Daca vrei, te pot ajuta cu ceva idei si sugestii, insa nu o pot face aici. In cazul in care vrei, imi lasi un mesaj privat cu id-ul tau si vorbim acolo mai detaliat

| Dr3yga20 a răspuns:

Ce porcarie... laughing cu asa ceva nici nu aveam curajul sa ma prezint. PATETIC

| ViseDeCristal explică (pentru Dr3yga20):

Imi poti da tu un alt exemplu de blog mai bun? Probabil avand "atata experienta", esti un as in aceasta materie. Sau gresesc?

Am specificat ca este primul meu blog- e normal dupa parerea mea sa nu iasa din prima. Sau esti tu un "genius" in toate?

| Dr3yga20 a răspuns (pentru ViseDeCristal):

Acum ca zici nah sunt un geniu dar nu vreau sa ma laud si cred ca am capacitatea mintala de a-ti spune ca e o babardeala curata. Sunt zeci de mii de bloguri mai bune nici nu trebuie sa-ti spun ca sti deja asta. Sincer ca daca e primul tau blog... ma doare in basca laughing

| ViseDeCristal explică (pentru Dr3yga20):

Si pe mine ma doare la fel de mult cat te doare pe tine... Insa faptul ca ai raspuns din nou da dovada ca te doare catusi de putin laughing

Ma rog... Avand in vedere toti tupeistii ca tine de pe TPU, nici nu ma mai sinchisesc sa imi pun mintea "cu un asa genius ca tine"

| Dr3yga20 a răspuns (pentru ViseDeCristal):

U mad?

Răspuns utilizator avertizat