| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Scuze categoria.Am o problema cu PC.Imi apare o chestie cu don't send si dau pe ea dont send si apoi toata bara de jos se face alba din albastra si nu mai marge sunetul la APC.pls help mee. funda+vot

Răspuns Câştigător
| Zai a răspuns:

Presupun ca trece in modul "classic view", din ce zici tu acolo! Ai o problema cu windowsul la system 32 probabil din cauza unei infectii cu programe malitioase.Incearca un anti-virus(BitDefemder cel mai indicat),daca deja ai unul si nu are solutia downladeza Advanced System Care, e gratuit, o sa-ti repare erorile de sistem si o sa ti-l intretina in parametrii normali! Daca nu merge nici atunci, va trebui sa instalezi un alt sistem de operare(sa intalezi windows-ul)!happy